Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-03 10:35:56 973

...és az nem ismert, hogy többé már nem nevezlek titeket szolgáknak, barátaim vagytok?

 

Ki parancsolgat a barátainak?

A hozzászólás:
prophet1 Creative Commons License 2009-07-03 03:32:06 971
Félelmetes, hogy nem olvasod...."Ha engem szerettek, az én parancsolataimat megtartsátok..." János evangéliuma. (Keresd meg.)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-02 22:10:42 963
"

A szeretet: engedelmesség."

 

Ezt hol mondta Jézus?

 

Nem a boldogságrol beszélt inkább? Téged a szolgaság tesz boldoggá?

 

Nos, csak hogy tudd, a mazochistát a szadista azzal bünteti, hogy nem veri.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!