Keresés

Részletes keresés

prophet1 Creative Commons License 2009-07-03 03:32:06 971
Félelmetes, hogy nem olvasod...."Ha engem szerettek, az én parancsolataimat megtartsátok..." János evangéliuma. (Keresd meg.)
oncogito Creative Commons License 2009-07-02 22:16:05 965
Nézd, bár nem nekem szól a válaszod és nem is én hoztam fel ezt az engedelmesség dolgot, de ha igaznak vesszük, hogy a szeretet parancs - akkor szeretetet gyakorolni valóban tekinthető engedelmességnek.

Én nem vagyok semmi vitának az elrontója, de ezt a témát lehetőleg a hit alapjain célszerű folytatni. Ez nem filozofikus fejtegetés témája, hanem hitről szól.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-02 22:10:42 963
"

A szeretet: engedelmesség."

 

Ezt hol mondta Jézus?

 

Nem a boldogságrol beszélt inkább? Téged a szolgaság tesz boldoggá?

 

Nos, csak hogy tudd, a mazochistát a szadista azzal bünteti, hogy nem veri.

 

 

Előzmény:
prophet1 Creative Commons License 2009-07-02 21:27:51 960

Irigyelhetsz is.:)

 

A szeretet: engedelmesség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!