|
|
|
|
 |
prophet1
2009-07-03 03:32:06
|
971
|
| Félelmetes, hogy nem olvasod...."Ha engem szerettek, az én parancsolataimat megtartsátok..." János evangéliuma. (Keresd meg.) |
|
 |
oncogito
2009-07-02 22:16:05
|
965
|
Nézd, bár nem nekem szól a válaszod és nem is én hoztam fel ezt az engedelmesség dolgot, de ha igaznak vesszük, hogy a szeretet parancs - akkor szeretetet gyakorolni valóban tekinthető engedelmességnek.
Én nem vagyok semmi vitának az elrontója, de ezt a témát lehetőleg a hit alapjain célszerű folytatni. Ez nem filozofikus fejtegetés témája, hanem hitről szól.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-07-02 22:10:42
|
963
|
| "
A szeretet: engedelmesség."
Ezt hol mondta Jézus?
Nem a boldogságrol beszélt inkább? Téged a szolgaság tesz boldoggá?
Nos, csak hogy tudd, a mazochistát a szadista azzal bünteti, hogy nem veri.
|
|
Előzmény:
 |
prophet1
2009-07-02 21:27:51
|
960
|
Irigyelhetsz is.:)
A szeretet: engedelmesség. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|