Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-02 22:12:58 964

A hit éppoly világnézet, mint bármi más.

 

A kommunisták is hivők voltak. Igaz, hitüket csak a nagy pofáraesés tudta megingatni...és még mind a mai napon vannak hivek.

 

Ilyen ez. Ki milyen urat válasuzt magának, aki szolgálni szeret...

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2009-07-02 22:07:26 962
Ha én hiszem, hogy a Bibliát és benne az Ószövetséget Isten sugallta, akkor azt semmiféle tudományos és nem tudományos tanulmányozás nem fogja megingatni.
Persze, akinek elvei vannak, azokra hat az ilyesmi - de a hit nem erről szól.
A hit nem elhatározás, nem döntés kérdése, mint a világnézet.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-02 22:03:56 961

Van egy igazi Ószövetség tudós, ugy hivják, Bulányi György.

 

Ő - negyven évi betüröl betüre való tanulmányozás után - kijelentette, hogy az Ószövetség nem az isten igéje.

 

ugyhogy tökmindegy, miként forditják a szamaritánust...:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!