|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-07-02 22:10:42
|
963
|
| "
A szeretet: engedelmesség."
Ezt hol mondta Jézus?
Nem a boldogságrol beszélt inkább? Téged a szolgaság tesz boldoggá?
Nos, csak hogy tudd, a mazochistát a szadista azzal bünteti, hogy nem veri.
|
|
A hozzászólás:
 |
prophet1
2009-07-02 21:27:51
|
960
|
Irigyelhetsz is.:)
A szeretet: engedelmesség. |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2009-07-02 21:26:04
|
959
|
Ha neked már csak ennyi a gondod a témával - őszintén irigyellek. Én úgy vélem a magyarosítás ebben az esetben a lényegen nem változtat, én meg inkább a lényegre tekintek.
propeth, a szeretetparancs parancs:
Mester, melyik a nagy parancsolat a törvényben? Jézus pedig monda néki: Szeresd az Urat, a te Istenedet teljes szívedből, teljes lelkedből és teljes elmédből. Ez az első és nagy parancsolat. A második pedig hasonlatos ehhez: Szeresd felebarátodat, mint magadat. (Mt.22.39)
Ez van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|