Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-02 22:10:42 963
"

A szeretet: engedelmesség."

 

Ezt hol mondta Jézus?

 

Nem a boldogságrol beszélt inkább? Téged a szolgaság tesz boldoggá?

 

Nos, csak hogy tudd, a mazochistát a szadista azzal bünteti, hogy nem veri.

 

 

A hozzászólás:
prophet1 Creative Commons License 2009-07-02 21:27:51 960

Irigyelhetsz is.:)

 

A szeretet: engedelmesség.

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2009-07-02 21:26:04 959
Ha neked már csak ennyi a gondod a témával - őszintén irigyellek.
Én úgy vélem a magyarosítás ebben az esetben a lényegen nem változtat, én meg inkább a lényegre tekintek.

propeth, a szeretetparancs parancs:

Mester, melyik a nagy parancsolat a törvényben?
Jézus pedig monda néki: Szeresd az Urat, a te Istenedet teljes szívedből, teljes lelkedből és teljes elmédből.
Ez az első és nagy parancsolat.
A második pedig hasonlatos ehhez: Szeresd felebarátodat, mint magadat.

(Mt.22.39)

Ez van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!