|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-07-02 16:55:58
|
951
|
És mit vársz tőlem? Mondjak rá formagyakorlatot? Vagy hogy a dolog csak akkor megy, ha elfogadsz megváltodnak?
Az, hogy mit miben mit látsz, egyedül rajtad múlik. Minden esemény önmagában nem jó vagy rossz, jelentéssel egyedül Te ruházod fel .
Ám ha ilyeneket mondok, félő, nem is érted. Ezért egyedül annyit mondhatok: az életed csak rajtad múlik, az is, hogy miként látod a dolgokat...
E téren sem vált meg senki...
|
|
A hozzászólás:
 |
munyamunya
2009-07-02 15:17:14
|
950
|
| Hm. Hát ezzel nem vagyok beljebb... Gyakorlati megvalósítást kérdeztem, nem lózungokat kértem. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-07-02 14:54:35
|
949
|
Nem egészen.
Ám: ahol a szépség, ott a bölcsesség...
( a bölcs emberek egyik ismérve, hogy még ott is látnak szépet és jót, ahol mások már nem...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|