Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-02 16:55:58 951

És mit vársz tőlem? Mondjak rá formagyakorlatot? Vagy hogy a dolog csak akkor megy, ha elfogadsz megváltodnak?

 

Az, hogy mit miben mit látsz, egyedül rajtad múlik. Minden esemény önmagában nem jó vagy rossz, jelentéssel egyedül Te ruházod fel .

 

Ám ha ilyeneket mondok, félő, nem is érted. Ezért egyedül annyit mondhatok: az életed csak rajtad múlik, az is, hogy miként látod a dolgokat...

 

E téren sem vált meg senki...

 

 

A hozzászólás:
munyamunya Creative Commons License 2009-07-02 15:17:14 950
Hm. Hát ezzel nem vagyok beljebb... Gyakorlati megvalósítást kérdeztem, nem lózungokat kértem.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-02 14:54:35 949

Nem egészen.

 

Ám: ahol a szépség, ott a bölcsesség...

 

( a bölcs emberek egyik ismérve, hogy még ott is látnak szépet és jót, ahol mások már nem...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!