|
|
|
|
 |
munyamunya
2009-07-02 15:17:14
|
950
|
| Hm. Hát ezzel nem vagyok beljebb... Gyakorlati megvalósítást kérdeztem, nem lózungokat kértem. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-07-02 14:54:35
|
949
|
Nem egészen.
Ám: ahol a szépség, ott a bölcsesség...
( a bölcs emberek egyik ismérve, hogy még ott is látnak szépet és jót, ahol mások már nem...) |
|
Előzmény:
 |
munyamunya
2009-07-02 14:28:36
|
948
|
Meglátni vkiben a "szépséget" = szeretet?
És a gyakorlatban ez hogyan nyilvánul meg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|