Keresés

Részletes keresés

munyamunya Creative Commons License 2009-07-02 15:17:14 950
Hm. Hát ezzel nem vagyok beljebb... Gyakorlati megvalósítást kérdeztem, nem lózungokat kértem.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-02 14:54:35 949

Nem egészen.

 

Ám: ahol a szépség, ott a bölcsesség...

 

( a bölcs emberek egyik ismérve, hogy még ott is látnak szépet és jót, ahol mások már nem...)

Előzmény:
munyamunya Creative Commons License 2009-07-02 14:28:36 948
Meglátni vkiben a "szépséget" = szeretet?

És a gyakorlatban ez hogyan nyilvánul meg?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!