|
|
|
|
 |
alatau
2009-07-30 10:18:40
|
4002
|
Egy jótanács: Próbáld ki a nagylátószögű előtétet, mielőtt megveszed, mert nem biztos, hogy jó, amit fel tudsz szerelni. Én is vettem egyet a Vaterán és kiderült, hogy belóg a képbe. Hogy eltüntessem annyira bele kell zoomolni, hogy kb. ugyanakkora a látószög, mint előtét nélkül. Ha nem tudtam volna belőle jó makro előtétet csinálni most vakarhatnám a fejem, hogy kire sózzam rá!
Én nem is kísérleteztem tovább: Vettem egy állványt és egy ingyenes panorámaképkészítő programmal csinálom a "nagylátószögű" képeket. |
|
A hozzászólás:
 |
monocikli
2009-07-02 12:39:09
|
4000
|
Sziasztok!
Nagylátószögű objektívet és tubusgyűrűt vennék ehhez a gépcsaládhoz.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|