Keresés

Részletes keresés

alatau Creative Commons License 2009-07-30 10:18:40 4002

Egy jótanács: Próbáld ki a nagylátószögű előtétet, mielőtt megveszed, mert nem biztos, hogy jó, amit fel tudsz szerelni. Én is vettem egyet a Vaterán és kiderült, hogy belóg a képbe. Hogy eltüntessem annyira bele kell zoomolni, hogy kb. ugyanakkora a látószög, mint előtét nélkül. Ha nem tudtam volna belőle jó makro előtétet csinálni most vakarhatnám a fejem, hogy kire sózzam rá!

 

Én nem is kísérleteztem tovább: Vettem egy állványt és egy ingyenes panorámaképkészítő programmal csinálom a "nagylátószögű" képeket.

A hozzászólás:
monocikli Creative Commons License 2009-07-02 12:39:09 4000
Sziasztok!

Nagylátószögű objektívet és tubusgyűrűt vennék ehhez a gépcsaládhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!