Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-07-02 12:50:18 946

"Ennyi.. ez igazságos és kész és Jézus is ezt tanította... Nem?

 

Nem. Azt tanitotta: szeressétek egymást.

nazuna Creative Commons License 2009-07-01 20:17:49 940
De. Mitöbb a felebarátot se "kell" szeretni, mert nem attól kell, hogy valaki azt tanította, hanem mert jön az érzés valahonnan és nem lehet visszatartani. Ha jön akkor jön, ha nem akkor nem. Azt tudom akarni, hogy nem toszogatok másokat, de szeretetet akarni ? dönteni? .... nem hiszem. Még egyetlen érzelmet sem éreztem csakazért mert másvalaki tanította.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-07-01 18:02:17 939
Nekem akárki nem felebarátom jó? Majd azt én eldöntöm.... Pfff.. mit képzeltek? Mi? Méghogy felebarát... azt majd én tudom...
Ha kedvem van felebarátom vagy, ha nincs akkor nem kell szeresselek. Ennyi.. ez igazságos és kész és Jézus is ezt tanította... Nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!