|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-30 16:20:35
|
474
|
Akkor keményítsd meg a szíved, s zárd ki, aztán majd meglátod, mi lesz.
Gondolom, most telt be a pohár...? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-30 14:59:07
|
473
|
Nem. Gondoltam rá, hogy el kéne zavarni ezt a macskát. Most már majdnem felnőtt. Elég nagy, tud magára vigyázni. És már hideg sincs. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-06-28 20:12:31
|
472
|
Hm.... mondják, a macska házhoz hű, talán elmenne kaját keresni, de azért visszajárna. Szerintem.
Amikor mi elmentünk egy hónapra, a félig kóbor, házunkhoz járó macskát nem tudtam kire bízni. Volt ugyan egy haver, ő hetente feljött a házhoz, locsolni, de azt nem vállalta, hogy kirak kaját a macseknak. Nem is látta a macskát a ház körül. Aztán mikor hazajöttünk, újra feltűnt néha a macsek, de egyre ritkábban jött, majd elmaradt. Elmaradását persze, okozhatta az is, hogy esetleg baj érte, vagy elütötték, máig nem tudom. Előtte 3-4 éven át nálunk lakott, s ha el is mentünk nyaralni, mindig volt, aki naponta etesse, akkor megmaradt a ház közelében.
Nyaralni mész? Nincs kire bízni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|