|
|
|
|
 |
tucsix
2009-06-30 19:31:29
|
5
|
További képek, kedvcsinálónak:
   |
|
A hozzászólás:
 |
tucsix
2009-06-29 21:13:48
|
4
|
Heló!
Gazdit keres ez a kis drágaság! Ma találtam az utcán és olyan pici volt, hogy nem hagyhattam ott.. Ha valaki tud egy megbízható gazdit az legyen szives szólni nekem! Email címem az adatlapomon.
A kis apróság nagyon fiatalka de szép a szőre, tiszta és a szeme is! Nagyon érdeklődő és villámgyorsan el tud aludni az ember ölében :) Nagyon apró, szerintem 8 hetesnél nem lehet idősebb..
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|