Keresés

Részletes keresés

tucsix Creative Commons License 2009-06-30 19:31:29 5
További képek, kedvcsinálónak:

A hozzászólás:
tucsix Creative Commons License 2009-06-29 21:13:48 4
Heló!


Gazdit keres ez a kis drágaság! Ma találtam az utcán és olyan pici volt, hogy nem hagyhattam ott..
Ha valaki tud egy megbízható gazdit az legyen szives szólni nekem!
Email címem az adatlapomon.

A kis apróság nagyon fiatalka de szép a szőre, tiszta és a szeme is!
Nagyon érdeklődő és villámgyorsan el tud aludni az ember ölében :)
Nagyon apró, szerintem 8 hetesnél nem lehet idősebb..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!