Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-28 20:12:31 472

Hm.... mondják, a macska házhoz hű, talán elmenne kaját keresni, de azért visszajárna. Szerintem.

 

Amikor mi elmentünk egy hónapra, a félig kóbor, házunkhoz járó macskát nem tudtam kire bízni. Volt ugyan egy haver, ő hetente feljött a házhoz, locsolni, de azt nem vállalta, hogy kirak kaját a macseknak. Nem is látta a macskát a ház körül. Aztán mikor hazajöttünk, újra feltűnt néha a macsek, de egyre ritkábban jött, majd elmaradt. Elmaradását persze, okozhatta az is, hogy esetleg baj érte, vagy elütötték, máig nem tudom. Előtte 3-4 éven át nálunk lakott, s ha el is mentünk nyaralni, mindig volt, aki naponta etesse, akkor megmaradt a ház közelében.

 

Nyaralni mész? Nincs kire bízni?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-28 15:47:21 471
Az igaz, hogy ha pár napig nem adok neki enni, akkor elmegy innen magától és keres magának másik helyet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!