Keresés

Részletes keresés

ody42 Creative Commons License 2009-06-27 08:21:31 1211
:)))) Egy ilyen kirakat még engem is lekötne... hmmm, akarom mondani, pfúj, pfúj macskamunka :)
A hozzászólás:
MiJu Creative Commons License 2009-06-26 22:25:08 1210

Kedves magyar dolgos cicák! Egy sanyarú sorsú szerb kollégátok küldi üdvözletét Belgrádból. Még vasárnap is a sétálóutca egyik szám.tech. boltjában kell szemmel tartanom az egereket, ráadásul kényelmetlen egéralátéten!

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!