Keresés

Részletes keresés

Akinom89 Creative Commons License 2009-06-29 11:35:44 52
Nem is lesz bajod, de ha elolvasnád, akkor nem buzdítanál mindenkit erre.
Ezredszer is leírom: a luk az orrodban, ha ki akarod venni a pc-t, nem fog begyógyulni, úgy mint a fülbevalónál, megmarad. Nem lesz túl esztétikus a látvány.
Lehet a szúrás drága, de ha valaki ki akarja venni a pc-t, nem fog nyoma maradni.
A hozzászólás:
Biuubabuuu Creative Commons License 2009-06-26 21:14:29 51
Sziasztok!!!
nekem kb. 3 hete van orrpiercingem és én lövettem .nem mondom h meg se éreztem mert igen de nem vészes egy pillanat volt az egész. fülbevalót lőttek bele és szerintem az is tök jól nézett ki.otthon bekentem gyulladásgyökkentővel és nem volt semmi baja.amúgymeg ha fújod az orrod amíg fülbevaló van benne ottmarad a cucc de ki lehet szedni .én pont náthás voltam amikor lövettem de nem volt semmi gáz inkább csak nevettem az egészen.mostmeg szép köves van benn 2 hét után cseréltem ki hajlíthatós a vége és belül meg se látszik az orromat is nyugodtam fújhatom.lövetni sokkal olcsóbb mint szúratni.én összesen 1800-at fizettem úgy h vettem egy plusz pc is ami most van benn. a legelső amit belőttek nagyon féltem h fájni fog kiszedni mert a fülemből is fájt de megoldottam ésmeg se éreztem. egy fogpiszkálót akasztottam a fülbevaló végre felülről meg megfogtam körmömmel és kitéptem az is hamar megvolt.nagyon megkönnyebbültem h csak ennyi az egész. ajánlom mindenkinek ne hallgassatoki a szúratósokra lehet h az is jó de drágább is.3 bnőmmel együtt csináltattuk és egyikünknek se lett semmi baja. lehet h személyfüggő az egész

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!