Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-26 17:40:51 469

Olvastam, hogy ezt a "fogást" bivalyölő fogásnak hívják, mert az oroszlánok szoktak így végezni a bivallyal: nyakat átharap, hátat jól összekaszabol. Csak a macskánál ez kicsiben megy, de attól még fájhat :-)

 

Nem tudom, miért jó neki, lehet, így játszik :-) Vegyél neki puha játékot, amit harapdálhat :-)) helyetted.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-26 16:30:27 468
Igen, azzal. Ezt én is olvastam valahol. Az áttetsző résznek is csak a legvégét csípem le, kb. 1 mm-t.

Az enyém is pont így szokta csinálni ezt az átölelést, rugdosást, harapdálást. Van egy labdája, azt mindig elkapja és így rugdossa. Nagyon vicces tud lenni közben. :)
Harapni, meg a kezemet, lábamat, mindent szokott ahol ér. És nem csak játékból. Annyira harap, hogy fáj. Van, hogy akkor se hagyja abba, ha rászólok, Ilyenkor a seggére kell rácsapnom egyet. Akkor elszalad. Újabban az a szokása, hogy a hajamat megharapja és tépi. Nem értem, ez mért jó neki...
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-25 22:13:47 467

Körömvágóval? Apám is szokta a régi macskájukét, de csak a hegyét szabad, amíg áttetsző a köröm.

 

A régi macskámmal szoktunk néha "verekedni", amikor olyan oroszlánosan átölelte a karomat, s a hátsó lábaival rugdosta, miközben a tenyeremet harapta. De csak úgy gyengén. Néha azért elfeledkezett magáról, s kiengedte a karmait, na akkor hamar meg kellett fogni a lábait, hogy nyugi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!