Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Garfield33 Creative Commons License 2009-06-25 23:22:48 5048

Látta már ilyen kamerával készült felvételt, és nem volt túl meggyőző a számomra.

Míg egy sima DV-s kamera 8Mbps-mal szép, egy nagyobb felbontású kép nem ér annyival többet.

A 30fps pedig ciki, ha tévén akarod nézni, tekintettel az európai PAL (25fps) szabványra.

 

Viszont relative olcsó...

Előzmény:
Ematic Creative Commons License 2009-06-21 21:44:35 5047
Sziasztok!
Hozzáértő véleményre lenne szükségem az alábbi 2 kameráról:
Sanyo Xacti CA 9

Sanyo Xact WH1


Mennyire elegendő a HD-SHQ: 1280 x 720 (30 fps/ 9Mbps) paraméterek?
Nem szaggat?
Érdemes 720-as felbontású HD kamerát venni, 30 fps-sel? Sokkal jobb az 1080/50fps?
A CMOS sensor mérete a CA9-nek nagyobb, tehát az jobb minőséget produkál?

Köszönöm.
Sanyo Xacti CA 9 Sanyo Xact WH1

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!