|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Garfield33
2009-06-25 23:22:48
|
5048
|
Látta már ilyen kamerával készült felvételt, és nem volt túl meggyőző a számomra.
Míg egy sima DV-s kamera 8Mbps-mal szép, egy nagyobb felbontású kép nem ér annyival többet.
A 30fps pedig ciki, ha tévén akarod nézni, tekintettel az európai PAL (25fps) szabványra.
Viszont relative olcsó... |
|
Előzmény:
 |
Ematic
2009-06-21 21:44:35
|
5047
|
Sziasztok! Hozzáértő véleményre lenne szükségem az alábbi 2 kameráról: Sanyo Xacti CA 9
Sanyo Xact WH1
Mennyire elegendő a HD-SHQ: 1280 x 720 (30 fps/ 9Mbps) paraméterek? Nem szaggat? Érdemes 720-as felbontású HD kamerát venni, 30 fps-sel? Sokkal jobb az 1080/50fps? A CMOS sensor mérete a CA9-nek nagyobb, tehát az jobb minőséget produkál?
Köszönöm. Sanyo Xacti CA 9 Sanyo Xact WH1 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|