Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-25 22:13:47 467

Körömvágóval? Apám is szokta a régi macskájukét, de csak a hegyét szabad, amíg áttetsző a köröm.

 

A régi macskámmal szoktunk néha "verekedni", amikor olyan oroszlánosan átölelte a karomat, s a hátsó lábaival rugdosta, miközben a tenyeremet harapta. De csak úgy gyengén. Néha azért elfeledkezett magáról, s kiengedte a karmait, na akkor hamar meg kellett fogni a lábait, hogy nyugi...

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-25 14:00:18 466
Levágtam a körmét, hogy ne tudjon megkarmolni. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!