|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-25 22:13:47
|
467
|
Körömvágóval? Apám is szokta a régi macskájukét, de csak a hegyét szabad, amíg áttetsző a köröm.
A régi macskámmal szoktunk néha "verekedni", amikor olyan oroszlánosan átölelte a karomat, s a hátsó lábaival rugdosta, miközben a tenyeremet harapta. De csak úgy gyengén. Néha azért elfeledkezett magáról, s kiengedte a karmait, na akkor hamar meg kellett fogni a lábait, hogy nyugi... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-25 14:00:18
|
466
|
| Levágtam a körmét, hogy ne tudjon megkarmolni. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|