Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Presidenté Creative Commons License 2009-06-23 16:20:47 286
Jó ötlet. Be kellene terjeszteni a Tropico 3 fórumán a fejlesztőknek.
Előzmény:
halbikvera Creative Commons License 2009-06-23 10:09:55 285
Vagy lehetne egy szimpla születésszabályozásos lehetőség. Eddig csak serkenteni lehetett a népességnövekedést, pl. klinika megfelelő speckóra állításával vagy a fogamzásgátlás betiltásával. Én annak örülnék, ha ezek mintájára lenne mondjuk olyan kampány is, h óvszert osztogatnak a népnek meg felvilágosítják őket, vagy lehetne olyan intézkedést hozni, mint a gyakorlatban Kínában, hogy családonként büntetlenül x gyerek születhet. Aztán ha munkaerőhiány lép fel, akkor kicsit lehet rajta lazítani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!