|
|
|
|
 |
Hiver
2009-06-22 21:26:13
|
894
|
Koszonom az infot! Ma ugyan megrendeltem neki egy szep adag kolyokkajat Acanabol, de a felnott tapjaik kozul biztosan kimerve akarok majd venni tobb tipusbol is kiprobalasra. |
|
A hozzászólás:
 |
Töti77
2009-06-22 19:37:36
|
893
|
Szia! Én a 13. és 14. kerületben tudok olyan boltokat, ahol kimérve lehet kapni Acanát, bár azt nem tudom, hogy pont a junior tápot lehet-e kapni.
Az egyik a 13. kerületben, a Népfürdő utca 15-ben van, ha jól tudom a B épületben, de ki van táblázva, nem lehet eltéveszteni.
A másik, ahol nagyobb a választék (még Origent is adnak kimérve) a 14. kerületben, a Nagy Lajos király útján, a Bosnyák tér mellett van, ha a Bosnyáktól az Erzsébet királyné útja felé mész, ott lesz bal oldalon egy kis házikóban a sarkon.
Üdv.
Timi |
|
Előzmény:
 |
Hiver
2009-06-16 18:08:26
|
891
|
Sziasztok! Kutyam ujra hajlando megenni normalis mennyisegben is a szaraztapot, ezert utananeztem, hogy mit lenne erdemes adni neki, es az Acana mellett dontottem. Egyelore 1-2 honapig meg Junior kellene neki, igy nagy zsakot nem merek bevallalni, kis kiszereles meg nagyon draga. Tud vki olyan kis uzletet valahol Bp-en, ahol tudok kimerve venni? Vagy ha nem, B-terv: van-e esetleg vki, aki beruhazna velem egy 13,5 kilos zsakba, elfelezzuk :o) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|