Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bestpixel Creative Commons License 2009-06-20 21:33:11 23
Írtam levelet!
Előzmény:
orsigabi Creative Commons License 2009-06-17 12:05:25 22

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni házi stúdió összeállításához. Nem csak otthoni fótózás lenne a cél, hanem, iskolai tabók készítése, és esküvők fotózása. A költségvetésem szűkös, mint nagyon sokunknak, de mégis olyan felszerelést szeretnék vásárolni amit nem kell pár év múlva lecserélnem.

Abban szeretném kérni a tanácsotokat, hogy mi az a minimális vakuteljesítmény amivel már bátran ellehet kezdeni. Gondolok én 2X320Ws stúdióvaku, ernyő, és mondjuk 60x90 softbox. Jelenleg 400Ws-os vakukra nem futja a költségvetésem. Nikon d90-vázzal használnám, és egy nikon sb600 rendszervakuval.

Minden jótanácsot, hasznos infomációt, szívesen fogadok. Pl: ernyő helyett inkább 2 softbox, vagy softbox minimális mérete, (a fent említet célra), stb...

Ha esetleg kitben tud valaki jó rendszert azt az információt is szívesen fogadom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!