|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bestpixel
2009-06-20 21:33:11
|
23
|
| Írtam levelet! |
|
Előzmény:
 |
orsigabi
2009-06-17 12:05:25
|
22
|
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni házi stúdió összeállításához. Nem csak otthoni fótózás lenne a cél, hanem, iskolai tabók készítése, és esküvők fotózása. A költségvetésem szűkös, mint nagyon sokunknak, de mégis olyan felszerelést szeretnék vásárolni amit nem kell pár év múlva lecserélnem.
Abban szeretném kérni a tanácsotokat, hogy mi az a minimális vakuteljesítmény amivel már bátran ellehet kezdeni. Gondolok én 2X320Ws stúdióvaku, ernyő, és mondjuk 60x90 softbox. Jelenleg 400Ws-os vakukra nem futja a költségvetésem. Nikon d90-vázzal használnám, és egy nikon sb600 rendszervakuval.
Minden jótanácsot, hasznos infomációt, szívesen fogadok. Pl: ernyő helyett inkább 2 softbox, vagy softbox minimális mérete, (a fent említet célra), stb...
Ha esetleg kitben tud valaki jó rendszert azt az információt is szívesen fogadom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|