|
|
 |
Törölt nick
2009-06-22 10:03:26
|
461
|
Persze, lemostam rögtön. Még szerencsém is volt, hogy fürdetés után karmolt meg és nem mondjuk az alomból kifelé jövet. Szerencsére nem fertőződött el, csak csúnya még mindig. A karmolás után csak három kis piris pötty látszott a bőrömön, ahol a három karmát belém vájta. Mostanra kb. egy 10Ft-os nagyságú helyen belilult. Gondolom befelé vérzett. Túlélem, majd elmúlik...
Na, de egy kicsit vidámabb dolgok:
Hétvégén játszottam a macsekkal. Kimentem vele a kertbe, ő meg futosgált körülöttem. Aztán azt játszotta, hogy elbújik előlem a levelek közé és mikor azt hitte hogy nem látom, elkezdett lopakodni, aztán rámrontott, hogy megijedjek. Ezt többször egymás után megismételte. Aztán én játékból elkezdtem kergetni, ő meg szaladt össze-vissza, még a fákra s felfutott. Nagyon fürge tud lenni. :) De mikor hívtam, mindig jött utánam. Ilyenkor jobban szeretem ezt a kis dögöt, mint mikor pl. betojik.
Olyat is szoktam vele játszani, hogy bent felveszem és beledobom az üres lavórba, amiben szoktam fürdetni. Ő nem tudja hogy a lavór üres, ezért halálra rémülve nyervog és csapkod a karjaival. Ez nagyon vicces tud lenni! :))) Mikor rájön, hogy nincs benne víz, megnyugszik, abbahagyja a butáskodást és kiugrik belőle. :)
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-19 19:29:51
|
460
|
A biztonság kedvéért kenj rá valami fertőtlenítőt, csúnyán elfertőződhet az ilyen.
Egyszer poénból a vendégek után integettem az ablakból, s ott ült anyámék Lujzi macskája is, felkaptam, mintha ki akartam volna dobni (mentségemre, gyerek voltam, nem akartam igazán kidobni, csak feltűnősködni akartam a vendégek előtt). Sokáig megmaradt utána a karma nyoma, ahogy belém kapaszkodott! Baromi mélyre tudják nyomni a húsba a karmaikat, fájt nagyon. Többet nem lengettem macskát :-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-06-19 18:22:45
|
459
|
Fényképem nincs róla, de legközelebb lekapom. Kifelé nem mer ugrani, mert 1,5-1,8m mélyen van a talajszint. Befelé még csak merne, de ha be akarna jönni rászólok, hogy menjen vissza és akkor nem ugrik. Vagy ha nagyon nem akar szót fogadni, akkor behajtom az ablakot. Mondjuk, ha nagyon akarna így is be tudna jönni. De általában nem akar bejönni. Sőt, tegnap délután ő ugrott fel az ablak előtti radiátorra és várta hogy nyissam ki neki az ablakot, hogy ki tudjon menni a párkányra ücsörögni.
Ma megint megfürdettem. Miután kész volt, a kád fölé tartottam, hogy lecsöpögjön. De annyira izgett-mozgott, hogy majdnem kicsúszott a kezemből. Erre ő megijedt és a karmait teljesen belevájta a karom húsába. Tudom, nem tehet róla, de iszonyatosan fájt és fáj még most is. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|