|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-19 18:22:45
|
459
|
Fényképem nincs róla, de legközelebb lekapom. Kifelé nem mer ugrani, mert 1,5-1,8m mélyen van a talajszint. Befelé még csak merne, de ha be akarna jönni rászólok, hogy menjen vissza és akkor nem ugrik. Vagy ha nagyon nem akar szót fogadni, akkor behajtom az ablakot. Mondjuk, ha nagyon akarna így is be tudna jönni. De általában nem akar bejönni. Sőt, tegnap délután ő ugrott fel az ablak előtti radiátorra és várta hogy nyissam ki neki az ablakot, hogy ki tudjon menni a párkányra ücsörögni.
Ma megint megfürdettem. Miután kész volt, a kád fölé tartottam, hogy lecsöpögjön. De annyira izgett-mozgott, hogy majdnem kicsúszott a kezemből. Erre ő megijedt és a karmait teljesen belevájta a karom húsába. Tudom, nem tehet róla, de iszonyatosan fájt és fáj még most is. :( |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-19 14:24:17
|
458
|
Piss, még az lenne a jobbik eset... Neked megzakkant macskád van :-(
Ezt az ablakos dolgot nem tudod fotóval illusztrálni? Azt értem, hogy kifelé nem mer leugrani, de befelé?? Rácsukod a belső ablakot, vagy hogyan? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-06-19 13:53:45
|
457
|
Nekem szerintem egy vadmacskám van. Egyre biztosabb vagyok benne. Ma reggel a lábtörlőre tojt az ajtó elé. :( ...de már nem is izgatom magam emiatt. Pont mentem volna ki mikor láttam hogy ott gugyul. Még jó, hogy nem léptem bele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|