Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-19 14:24:17 458

Piss, még az lenne a jobbik eset... Neked megzakkant macskád van :-(

 

Ezt az ablakos dolgot nem tudod fotóval illusztrálni? Azt értem, hogy kifelé nem mer leugrani, de befelé?? Rácsukod a belső ablakot, vagy hogyan?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-19 13:53:45 457
Nekem szerintem egy vadmacskám van. Egyre biztosabb vagyok benne.
Ma reggel a lábtörlőre tojt az ajtó elé. :( ...de már nem is izgatom magam emiatt. Pont mentem volna ki mikor láttam hogy ott gugyul. Még jó, hogy nem léptem bele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!