|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-19 14:24:17
|
458
|
Piss, még az lenne a jobbik eset... Neked megzakkant macskád van :-(
Ezt az ablakos dolgot nem tudod fotóval illusztrálni? Azt értem, hogy kifelé nem mer leugrani, de befelé?? Rácsukod a belső ablakot, vagy hogyan? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-19 13:53:45
|
457
|
Nekem szerintem egy vadmacskám van. Egyre biztosabb vagyok benne. Ma reggel a lábtörlőre tojt az ajtó elé. :( ...de már nem is izgatom magam emiatt. Pont mentem volna ki mikor láttam hogy ott gugyul. Még jó, hogy nem léptem bele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|