|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-18 18:18:48
|
456
|
Persze, már régen. Szerintem írtam többször is. Az első tüzelése után magától eltűnt az egész és azóta sem jött vissza. Még jó, hogy nem engedtem az állatorvossal összeszabdaltatni szegényt. Ott ugyanis azt mondták, hogy ha ennyire be van dagadva, jobb lenne mielőbb eltávolítani az egész tejlécet. Na meg ha tudtam volna, hogy magától elmúlik, nem kellett volna injekciókra hurcolásznom hetente. Mert az semmit nem használt neki.
Egyébként most mikor hazajöttem kitaláltam neki egy tök jó helyet. Kitettem az ablakba. Most is ott fekszik. Így kint is van, meg bent is. El tud nézelődni, de még sincs bent láb alatt és elmászkálni sem tud pasizni, mert nem mer leugrani. Így neki is jobb, mintha a pincében kuksolna. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-18 14:46:52
|
455
|
| Tényleg, a gyulladása a csöcseiről elmúlt már? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-06-18 12:18:50
|
454
|
| Már semmi kétségem. Tegnap este elkezdte megint ezt a galambszerű dürrögést. Ma már nem engedtem ki, most is a pincében van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|