Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vörös macska Creative Commons License 2009-06-18 08:37:00 15
szia
Nálunk kellett egy hét , ugyan ebbe a cipőbe jártam én is .
Már azon is gondolkodtam ,hogy a kicsit vissza adom , de szerencsére mostmár szent a béke :)
Igaz a pici nagyon játékos és akármekkora pofonokat is kapott a nagytól mindig vissza ment és piszkálta őt :)
Együtt alszanak ,megy a nyalakodás . Szerencsére ..

Sok sikert !!!
Menni fog :-))

Üdv. macsek
Előzmény:
Frici a hobbit Creative Commons License 2009-06-18 01:06:39 14
Sziasztok.
Van egy 1éves kandúrunk Lajos.Haza hoztam 5 napja egy 6 hetes kiscicát,ő is fiú.
El vannak zárva egymástól mert a nagy morog és fúj a kicsire.
Egyébként a nagy cica ki jár az udvarra ahol sok másik kandúr is van ezáltal sokat verekszik és elég agresszív a többi macskával szemben.Ráadásul pár napja meg is sérült.Nem komoly de most még kevésbé barátkozó.Ma megpróbáltuk úgy simogatni a nagy macskát hogy a kicsi a kezünkben volt morgott, utána jött a szokásos megvető nézés.Azt szeretném kérdezni hogy kb. menyi idő alatt szoknak össze?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!