|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
vörös macska
2009-06-18 08:37:00
|
15
|
szia Nálunk kellett egy hét , ugyan ebbe a cipőbe jártam én is . Már azon is gondolkodtam ,hogy a kicsit vissza adom , de szerencsére mostmár szent a béke :) Igaz a pici nagyon játékos és akármekkora pofonokat is kapott a nagytól mindig vissza ment és piszkálta őt :) Együtt alszanak ,megy a nyalakodás . Szerencsére ..
Sok sikert !!! Menni fog :-))
Üdv. macsek |
|
Előzmény:
 |
Frici a hobbit
2009-06-18 01:06:39
|
14
|
Sziasztok. Van egy 1éves kandúrunk Lajos.Haza hoztam 5 napja egy 6 hetes kiscicát,ő is fiú. El vannak zárva egymástól mert a nagy morog és fúj a kicsire. Egyébként a nagy cica ki jár az udvarra ahol sok másik kandúr is van ezáltal sokat verekszik és elég agresszív a többi macskával szemben.Ráadásul pár napja meg is sérült.Nem komoly de most még kevésbé barátkozó.Ma megpróbáltuk úgy simogatni a nagy macskát hogy a kicsi a kezünkben volt morgott, utána jött a szokásos megvető nézés.Azt szeretném kérdezni hogy kb. menyi idő alatt szoknak össze? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|