Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jose0302 Creative Commons License 2009-06-17 21:58:39 688
Én is köszönöm a választ.

Üdv! jose0302
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2009-06-17 18:40:14 686

Mivel a Sigma és a Canon bajonett méretei közel azonosak, nehéz elképzelni olyan adaptert, amellyel lenne végtelen egy ilyen felállásban.

 

A nagyobbik probléma, hogy az elektromos vezérlés más, igy nem csak AF-nem müködne, de a blendevezérlés sem menne, igy állandóan nyitott rekeszel kéne fotózni. És sacc/kb 3-5 méternél távolabbi tárgyakra nem lehetne élesíteni.

 

Szerintem nem érdemes ilyen olcsó objektívvel kinlódni (bár eladni sem lehet a Sigma csatlakozó miatt,..)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!