Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-16 10:37:41 451
Pasizik?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-16 08:46:15 450
Megint utálom ezt a mocskos dögöt! :(
Tegnap este mikor vittem volna le a pincébe, elszökött. Elrohant a sötétben. Fél 12-ig keresgéltem a kertben, hívogattam, rázogattam a tápos dobozát, de nem találtam meg. Közben láttam, hogy össze-vissza járkálnak itt a nagy dögök. Ez még jobban idegesített, de kénytelen voltam lefeküdni. Aztán reggelre előkerült, az ablakom alatt feküdt a földön. Mikor kopogtam neki, megint elrohant.
Újabban nappal is el szokott tűnni több órára, de van hogy fél napra is. Nem értem, hogy mi az isten baja van már megint és hogy ezt mért csinálja. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!