|
|
|
|
 |
Homlokzatszig. kft
2011-06-21 19:39:05
|
55
|
Szia milyen ötletre gondolsz? Hogyan kell festeni vagy milyen színűre fessétek?Teddy henger kicsi is nagy is kell+ecset sem árt az ajtók ablakok színelválasztó helyek mint pl menyezet oldalfalak találkozása. Takaró fóliák tesa ragasztószallag bútorokat aljzatot levédeni a festék cseppektől. Festék igény szerinti színárnyalatokkal(neten találsz ötleteket). Ha kell a repedéseket gletteld le spaklival...most egyenlőre ennyi
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-15 14:36:34
|
51
|
| Koszonom a hozzaszolasokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|