Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-12 12:44:32 446

Még ősidőkben volt az a kezdetleges számgépes, ping-pong játék, vagy tenisz, nem emlékszem már. A macsekot sokáig el tudtuk bűvölni vele. Ült, és nézett jobbra-balra, jobbra-balra...

 

Adj neki elég időt, a végén még ír valamit :-)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-12 11:48:17 444
Apropó laptop: Tegnap a macsek felugrott az ölembe, aztán onnan az asztalra a laptopom touch padját nyomogatni a mancsával. Közeben figyelte a képernyőt, hogy mozog rajta minden féle. Mikor a gép előtt ülök és ő az ölemben van, akkor is mindig figyeli, hogy mozog a kurzor a képernyőn. Ez most annyira tetszett neki, hogy a billentyűzetet is elkezdte nyomogatni. De nem írt semmi értelmes szöveget. :)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-12 10:45:18 442

Dehogy nyaralok, kényszerpihenő volt. Megtámadta egy vírus a gépünket, aztán még a laptop is megfertőződött, ma reggelre lett tiszta a gép...

 

Már arra is gyanakodtam, hogy a véletlenül alul megnyitott "cicusokkal" teli oldal volt a hibás, de nem, mással került a gépünkre. Az uram napokat izzadt felette, stresszes hét volt. De most minden le- és elmentve, tudok újra csevegni az "utálnivalókról".

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!