Keresés

Részletes keresés

DkGrinder Creative Commons License 2009-06-12 22:13:13 50
Mi Gewisnek inkább csak a kötődobozait használjuk,  moduláris eszközben 99%-ban csak Merlin Gerint használunk, ebből is ha komolyabb a dolog akkor nem a start hanem a multi 9 családot. Mostanában már az árai is közel azonosak a többi gyártóval. De jó a Legrand is.

Amúgy az XBS érdekes eset, FI relét nem mernék berakni tőlük, de az egyéb moduláris eszközeik, időzítőik… elég ötletesek.

A hozzászólás:
Gyurco78 Creative Commons License 2009-06-12 10:48:03 49
Mondjuk haverom házában is láttam olyan Grado kapcsolót, ami szorul... Egyébként a Gewiss Fi relé mennyire jó? XBS-t ki akarom dobni...
Előzmény:
DkGrinder Creative Commons License 2009-06-11 21:47:05 48
Sajnos a prodax már nem valami jó kapcsoló, mi régen csak prodit raktunk de mióta átvette a schneider azóta rosszak az öntvények, szorulnak a billenők… Nem tudom miért, mert a schneider szerintem jelenleg az egyik legjobb gyártó. Kapcsolóba szerintem jelenleg a Legrand nyújt a legjobb ár/érték arányt. A Tescós, Obis , Mentavilles kapcsolókat nem szabad megvenni.  De a legtöbb villanyszerelő anyagosan vállalja a munkát, és olyan eszközöket visz amire garanciát vállal. De ha belegondolsz, hogy egy gagyi biztosíték 400-500 Ft, egy Merlin-Gerin 660,  egy kisebb lakásba kell tizenegynéhány db, az csak 1-2000 Ft plusz, viszont ha 1 év múlva szétég  és kihívsz egy szerelőt az többszöröse lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!