|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-12 11:55:52
|
445
|
| Akkor jó. Mármint nem a vírus, hanem hogy megint itt vagy. :) |
|
 |
Törölt nick
2009-06-12 11:48:17
|
444
|
| Apropó laptop: Tegnap a macsek felugrott az ölembe, aztán onnan az asztalra a laptopom touch padját nyomogatni a mancsával. Közeben figyelte a képernyőt, hogy mozog rajta minden féle. Mikor a gép előtt ülök és ő az ölemben van, akkor is mindig figyeli, hogy mozog a kurzor a képernyőn. Ez most annyira tetszett neki, hogy a billentyűzetet is elkezdte nyomogatni. De nem írt semmi értelmes szöveget. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-12 10:45:18
|
442
|
Dehogy nyaralok, kényszerpihenő volt. Megtámadta egy vírus a gépünket, aztán még a laptop is megfertőződött, ma reggelre lett tiszta a gép...
Már arra is gyanakodtam, hogy a véletlenül alul megnyitott "cicusokkal" teli oldal volt a hibás, de nem, mással került a gépünkre. Az uram napokat izzadt felette, stresszes hét volt. De most minden le- és elmentve, tudok újra csevegni az "utálnivalókról".
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|