Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-12 11:55:52 445
Akkor jó. Mármint nem a vírus, hanem hogy megint itt vagy. :)
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-12 11:48:17 444
Apropó laptop: Tegnap a macsek felugrott az ölembe, aztán onnan az asztalra a laptopom touch padját nyomogatni a mancsával. Közeben figyelte a képernyőt, hogy mozog rajta minden féle. Mikor a gép előtt ülök és ő az ölemben van, akkor is mindig figyeli, hogy mozog a kurzor a képernyőn. Ez most annyira tetszett neki, hogy a billentyűzetet is elkezdte nyomogatni. De nem írt semmi értelmes szöveget. :)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-12 10:45:18 442

Dehogy nyaralok, kényszerpihenő volt. Megtámadta egy vírus a gépünket, aztán még a laptop is megfertőződött, ma reggelre lett tiszta a gép...

 

Már arra is gyanakodtam, hogy a véletlenül alul megnyitott "cicusokkal" teli oldal volt a hibás, de nem, mással került a gépünkre. Az uram napokat izzadt felette, stresszes hét volt. De most minden le- és elmentve, tudok újra csevegni az "utálnivalókról".

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!