|
|
|
|
 |
Gyurco78
2009-06-12 10:48:03
|
49
|
Mondjuk haverom házában is láttam olyan Grado kapcsolót, ami szorul... Egyébként a Gewiss Fi relé mennyire jó? XBS-t ki akarom dobni...
|
|
A hozzászólás:
 |
DkGrinder
2009-06-11 21:47:05
|
48
|
| Sajnos a prodax már nem valami jó kapcsoló, mi régen csak prodit raktunk de mióta átvette a schneider azóta rosszak az öntvények, szorulnak a billenők… Nem tudom miért, mert a schneider szerintem jelenleg az egyik legjobb gyártó. Kapcsolóba szerintem jelenleg a Legrand nyújt a legjobb ár/érték arányt. A Tescós, Obis , Mentavilles kapcsolókat nem szabad megvenni. De a legtöbb villanyszerelő anyagosan vállalja a munkát, és olyan eszközöket visz amire garanciát vállal. De ha belegondolsz, hogy egy gagyi biztosíték 400-500 Ft, egy Merlin-Gerin 660, egy kisebb lakásba kell tizenegynéhány db, az csak 1-2000 Ft plusz, viszont ha 1 év múlva szétég és kihívsz egy szerelőt az többszöröse lesz. |
|
Előzmény:
 |
Gyurco78
2009-06-08 22:47:16
|
45
|
Konnektorból, kapcsolóból vegyél Prodaxot, azzal bajod nem lehet...ha ránézésre nem tudod megállapítani, hogy egy szerelvény mennyire lehet gagyi, inkább ne vegyél Tescos meg Obis cuccot...lehet, hogy jó, de lehet, hogy nagyon nem. Meg ha ott veszel, már 1 hónap múlva sem biztos, hogy kapsz még 1 ugyanolyat.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|