|
|
|
|
 |
Nyafkamacska
2009-06-11 21:12:13
|
1797
|
| Nagyon szép cica. Még sok boldog évet tölthessetek együtt! |
|
 |
Lolamoon
2009-06-11 20:19:10
|
1796
|
| Isten éltesse még sokáig! |
|
A hozzászólás:
 |
teglamiki
2009-06-11 09:11:32
|
1795
|
Szia Mindenki!
Jonathan belelépett 18.évének 10.hónapjába ...
Kezd egy kicsit gyengébben hallani, de megdöbbentő felfedezést tettem, mintha szájról olvasna, ha megkopogtatom a vállát és rám néz, akkor reagál minden szóra ...

TéglaMiki |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|