|
|
|
|
 |
Töti77
2009-06-22 19:22:28
|
892
|
| Köszönöm a segítséget. Vettünk neki oldalast, kissé megfőzve tökéletes. :) |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2009-06-09 10:38:14
|
890
|
fogalmam sincs, h mit kepes elragni. a csirkenyak tuti jo, v a csirke mellcsont. az a lapos. a legjobb viszont az erös porcogo. az marha"oldalas"ban van, az a marhahus amit leveshusnak arulnak. szerintem a fött! v sült diszno oldalasnak a kis csontjai is jok. |
|
Előzmény:
 |
Töti77
2009-06-09 09:24:01
|
889
|
| Sziasztok! Segítsetek nekem légyszi, hogy milyen csontokat adhatok a kutyámnak (csivava). A sertésnek és a marhának mely csontjait ajánlanátok, ami biztos nem okozhat problémát? Üdv. Timi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|