|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-08 17:56:17
|
433
|
Ja, értem. :) Most megyek fürdetni. Már pont esedékes volt. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-08 17:55:01
|
432
|
Nem, kandúr.
Nem a farka alatt színeződik el, hanem felette, a hátánál, kozvetlenül a tövénél. Olyan tízforintos nagyságú olajos-barnás folt. Azt hiszem, csak kandúroknál van... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-06-08 16:23:14
|
430
|
Persze-persze, tudom én azt! Csak azért nem szeretem, ha nyalja magát, mert olyan büdös a szája és gondolom a nyála is. Ha nagyjából megszáradt, úgyis átfésülöm a szőrét. Fürdés után egy-két napig olyan jó sampon illata van! Nem is tudtam, hogy ott is van mirigyük a macskáknak. Lány a macs? Elsőre más jutott eszembe amitől elszíneződhet a farka alatt. ;) :) Igaz, azt úgyis lenyalogatná. Legalábbis az enyém le szokta. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|