Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-08 17:56:17 433
Ja, értem. :)
Most megyek fürdetni. Már pont esedékes volt.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-08 17:55:01 432

Nem, kandúr.

 

Nem a farka alatt színeződik el, hanem felette, a hátánál, kozvetlenül a tövénél. Olyan tízforintos nagyságú olajos-barnás folt. Azt hiszem, csak kandúroknál van...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-08 16:23:14 430
Persze-persze, tudom én azt! Csak azért nem szeretem, ha nyalja magát, mert olyan büdös a szája és gondolom a nyála is. Ha nagyjából megszáradt, úgyis átfésülöm a szőrét. Fürdés után egy-két napig olyan jó sampon illata van!
Nem is tudtam, hogy ott is van mirigyük a macskáknak. Lány a macs? Elsőre más jutott eszembe amitől elszíneződhet a farka alatt. ;) :) Igaz, azt úgyis lenyalogatná. Legalábbis az enyém le szokta.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!