Keresés

Részletes keresés

Gyurco78 Creative Commons License 2009-06-08 22:47:16 45
Konnektorból, kapcsolóból vegyél Prodaxot, azzal bajod nem lehet...ha ránézésre nem tudod megállapítani, hogy egy szerelvény mennyire lehet gagyi, inkább ne vegyél Tescos meg Obis cuccot...lehet, hogy jó, de lehet, hogy nagyon nem. Meg ha ott veszel, már 1 hónap múlva sem biztos, hogy kapsz még 1 ugyanolyat.
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-08 20:52:00 44
Általában amelyikből családból kapsz dupla alternatív kapcsolót az már nem az tesco gazdaságos (kínai-lengyel gagyi) vonalhoz tartozik. Így valószínűleg tudsz hozzá vásárolni telefon, utp, antenna csatlakozókat is...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-08 10:15:57 43
Mi az az arertek,amennyi alatt nem erdemes konnektort,kapcsolot,biztositotablat venni?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-04 12:14:49 42
Koszi szepen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!