Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-08 10:28:27 428
Nem tudom... kiskora óta ilyen. Végül is a szeme a legkevesebb... nekem meg nem fáradtság naponta pár percet kamillázni.

Fürdetéskor már mikor csak a vizet engedem és megyek felé, hogy megfogjam, már sejteni szokta, hogy mi fog következni. Fél és menekülni próbál. Ekkor gyorsan elkapom és viszem a fürdőszoba felé. Már ilyenkor elkezd ordibálni. Hatalmasakat nyávog. Aztán mikor a víz fölött van és engedem lassan bele, kapálózik és nyávog. Mikor benne van a vízben, nagyon kapaszkodik de tűri, néha nyávog egyet-egyet közben. Azt hiszem már megszokta, mivel rendszeresen fürdetem kis korától.
Ezután megtörlöm és mehet száradni. Télen a radiátorra ültetem rá, nyáron kiteszem az ablakba, hogy sütkérezzen a napon. Közben nyaldosni akarja a bundáját, de ha rászólok, akkor abbahagyja. Természetesen csak addig, amíg látom. Ha elfordulok megállás nélkül nyalogatja a vizes szőrét.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-07 19:53:03 427

Hm... nem kellett volna már rendbejönnie? Furán tele van ez az állat gyulladással. Az enyémnek is váladékozott a szeme, kamilláztam, s helyrejött. Ennyi hendikepet...

 

S hogy fogadja a fürdetést? Egyszer próbáltam ki a kijáró macsekomnál, na, azt a harcot. Többet nem csináltam :-)))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-07 19:33:17 425
Köszi. :)
Igen. :( Ha naponta kétszer kimosom neki kamillateával és szemcseppet csepegtettek bele, akkor nem vészes. De ha pár napig abbahagyom, akkor lekezd váladékozni neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!