|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-07 19:53:03
|
427
|
Hm... nem kellett volna már rendbejönnie? Furán tele van ez az állat gyulladással. Az enyémnek is váladékozott a szeme, kamilláztam, s helyrejött. Ennyi hendikepet...
S hogy fogadja a fürdetést? Egyszer próbáltam ki a kijáró macsekomnál, na, azt a harcot. Többet nem csináltam :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-07 19:33:17
|
425
|
Köszi. :) Igen. :( Ha naponta kétszer kimosom neki kamillateával és szemcseppet csepegtettek bele, akkor nem vészes. De ha pár napig abbahagyom, akkor lekezd váladékozni neki. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-06-07 17:29:08
|
423
|
| Jól néz ki az állat - a bal szeme még mindig problémás? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|