Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-07 19:53:03 427

Hm... nem kellett volna már rendbejönnie? Furán tele van ez az állat gyulladással. Az enyémnek is váladékozott a szeme, kamilláztam, s helyrejött. Ennyi hendikepet...

 

S hogy fogadja a fürdetést? Egyszer próbáltam ki a kijáró macsekomnál, na, azt a harcot. Többet nem csináltam :-)))

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-07 19:33:17 425
Köszi. :)
Igen. :( Ha naponta kétszer kimosom neki kamillateával és szemcseppet csepegtettek bele, akkor nem vészes. De ha pár napig abbahagyom, akkor lekezd váladékozni neki.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-07 17:29:08 423
Jól néz ki az állat - a bal szeme még mindig problémás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!