|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-07 19:38:51
|
426
|
Nem feltétlenül muszáj, de szeretem ha tiszta, ezért kb hetente egyszer megfürdetem. Pláne ha bejön a lakásba. Büdösnek nem büdös, kivéve a száját, na meg persze a végtermékét. Ha közelről megszagolom a bundáját és már régebb óta nem fürdettem meg, van egy macskaszaga, de ez nem olyan erős és büdös szag. Koszosnak sem mondanám. Ha a pincében mászkál, vagy a kertben a földön hempereg, akkor poros lesz a bundája. |
|
A hozzászólás:
 |
Random666
2009-06-07 17:48:26
|
424
|
| Tényleg olyan büdös, piszkos, hogy rendszeresen fürdetni kell? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-06-06 23:19:01
|
422
|
Ma készült kép a néha bevécézős, harapós, karmolós, de aranyos kis cica-micámról. :) Már ilyen nagy, de azért látszik rajta, hogy még egy kismacska.
cica |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|