Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-07 19:38:51 426
Nem feltétlenül muszáj, de szeretem ha tiszta, ezért kb hetente egyszer megfürdetem. Pláne ha bejön a lakásba.
Büdösnek nem büdös, kivéve a száját, na meg persze a végtermékét. Ha közelről megszagolom a bundáját és már régebb óta nem fürdettem meg, van egy macskaszaga, de ez nem olyan erős és büdös szag. Koszosnak sem mondanám. Ha a pincében mászkál, vagy a kertben a földön hempereg, akkor poros lesz a bundája.
A hozzászólás:
Random666 Creative Commons License 2009-06-07 17:48:26 424
Tényleg olyan büdös, piszkos, hogy rendszeresen fürdetni kell?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-06 23:19:01 422
Ma készült kép a néha bevécézős, harapós, karmolós, de aranyos kis cica-micámról. :) Már ilyen nagy, de azért látszik rajta, hogy még egy kismacska.

cica

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!