|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-07 19:33:17
|
425
|
Köszi. :) Igen. :( Ha naponta kétszer kimosom neki kamillateával és szemcseppet csepegtettek bele, akkor nem vészes. De ha pár napig abbahagyom, akkor lekezd váladékozni neki. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-06-07 17:29:08
|
423
|
| Jól néz ki az állat - a bal szeme még mindig problémás? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-06-06 23:19:01
|
422
|
Ma készült kép a néha bevécézős, harapós, karmolós, de aranyos kis cica-micámról. :) Már ilyen nagy, de azért látszik rajta, hogy még egy kismacska.
cica |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|