Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-07 19:33:17 425
Köszi. :)
Igen. :( Ha naponta kétszer kimosom neki kamillateával és szemcseppet csepegtettek bele, akkor nem vészes. De ha pár napig abbahagyom, akkor lekezd váladékozni neki.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-07 17:29:08 423
Jól néz ki az állat - a bal szeme még mindig problémás?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-06 23:19:01 422
Ma készült kép a néha bevécézős, harapós, karmolós, de aranyos kis cica-micámról. :) Már ilyen nagy, de azért látszik rajta, hogy még egy kismacska.

cica

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!