|
|
|
|
 |
NeomatiK
2009-06-09 12:27:22
|
42
|
| Helló!
A homokfúvott az szerintem semmit nem jelent vésési szempontból. Csak egyfajta felületkezlés. Talán nincs lefestve?
A CR40 pedig valószínűleg arra utal, hogy 4% króm-acél ötvözet, ezáltal erősebb. Fémre való fúróból csak a minőségit érdemes megvenni (HSS jelölésű). Ami gagyi, azokkal gyakorlatilag egy furatot se lehet elkészíteni 3-4 vastag fémlemezbe se. |
|
A hozzászólás:
 |
csocso50
2009-06-06 20:42:23
|
41
|
Hali.
Segítene valaki? Milyen az a homokfúvott véső és a CR40 típusú karbonacél furó?
Köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|