Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2009-06-09 12:27:22 42
Helló!

A homokfúvott az szerintem semmit nem jelent vésési szempontból. Csak egyfajta felületkezlés. Talán nincs lefestve?

A CR40 pedig valószínűleg arra utal, hogy 4% króm-acél ötvözet, ezáltal erősebb. Fémre való fúróból csak a minőségit érdemes megvenni (HSS jelölésű). Ami gagyi, azokkal gyakorlatilag egy furatot se lehet elkészíteni 3-4 vastag fémlemezbe se.

A hozzászólás:
csocso50 Creative Commons License 2009-06-06 20:42:23 41
Hali.

Segítene valaki?
Milyen az a homokfúvott véső és a CR40 típusú karbonacél furó?

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!