|
|
|
|
 |
briogit
2009-06-05 20:38:11
|
886
|
Akkor ezt nézd meg. http://www.sanabelle.de/ Ez szuperprémium minősség Németországban is. Vagy még a www.happycat.de. |
|
A hozzászólás:
 |
Lolamoon
2009-06-05 20:14:36
|
884
|
| Itt nem láttam ilyesmit. Itt megveszik az emberek a rendes kis csomagot, aztán ha nem ízlik a kedvencnek, akkor vagy odaadják ismerősnek vagy egy menhelynek. |
|
Előzmény:
 |
Töti77
2009-06-05 20:00:24
|
883
|
| Nem tudom Németországban mi a helyzet, de itt lehet kimérve is kapni száraz tápot. Persze nem a nagy üzletekben, hanem a kis boltokban. Olyan keveset adnak, amennnyit szeretnél, sőt, ha viszem a kutyámat, még meg is kostolhatja őket. Szerintem nézz körül, hogy nálatok vannak-e ilyen boltok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|