Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-06-05 20:47:12 887
ezt az oldalt; www.littlebigcat.com/index.php?action=library&act=show&item=004 ajanlotta vki, en nem ismerem, nem kezeskedek erte, de hatha hasznos.
briogit Creative Commons License 2009-06-05 20:38:11 886
Akkor ezt nézd meg.
http://www.sanabelle.de/
Ez szuperprémium minősség Németországban is.
Vagy még a www.happycat.de.
A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2009-06-05 20:14:36 884
Itt nem láttam ilyesmit. Itt megveszik az emberek a rendes kis csomagot, aztán ha nem ízlik a kedvencnek, akkor vagy odaadják ismerősnek vagy egy menhelynek.
Előzmény:
Töti77 Creative Commons License 2009-06-05 20:00:24 883
Nem tudom Németországban mi a helyzet, de itt lehet kimérve is kapni száraz tápot. Persze nem a nagy üzletekben, hanem a kis boltokban. Olyan keveset adnak, amennnyit szeretnél, sőt, ha viszem a kutyámat, még meg is kostolhatja őket. Szerintem nézz körül, hogy nálatok vannak-e ilyen boltok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!