Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2009-06-05 20:14:36 884
Itt nem láttam ilyesmit. Itt megveszik az emberek a rendes kis csomagot, aztán ha nem ízlik a kedvencnek, akkor vagy odaadják ismerősnek vagy egy menhelynek.
A hozzászólás:
Töti77 Creative Commons License 2009-06-05 20:00:24 883
Nem tudom Németországban mi a helyzet, de itt lehet kimérve is kapni száraz tápot. Persze nem a nagy üzletekben, hanem a kis boltokban. Olyan keveset adnak, amennnyit szeretnél, sőt, ha viszem a kutyámat, még meg is kostolhatja őket. Szerintem nézz körül, hogy nálatok vannak-e ilyen boltok.
Előzmény:
Lolamoon Creative Commons License 2009-06-05 17:35:32 882
Köszönöm a válaszokat! Én Németországban élek! A macskatápban a legkisebb kiszerelés a 400 g. Így nem kell kilókat vennem! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!