Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2009-06-05 20:23:57 885
ha lesz a közeledben kutya-macskakiallitas akkor menj el es mindenböl kaphatsz probacsomagot. többet is ...
Töti77 Creative Commons License 2009-06-05 20:00:24 883
Nem tudom Németországban mi a helyzet, de itt lehet kimérve is kapni száraz tápot. Persze nem a nagy üzletekben, hanem a kis boltokban. Olyan keveset adnak, amennnyit szeretnél, sőt, ha viszem a kutyámat, még meg is kostolhatja őket. Szerintem nézz körül, hogy nálatok vannak-e ilyen boltok.
A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2009-06-05 17:35:32 882
Köszönöm a válaszokat! Én Németországban élek! A macskatápban a legkisebb kiszerelés a 400 g. Így nem kell kilókat vennem! :)
Előzmény:
briogit Creative Commons License 2009-06-05 14:08:16 881
Szia!
Nézd meg ezt az oldalt.
http://www.farmina.it/ink/farmina.asp?pg=prodotti&linea=Cimiao
Én most ezzel etetek.
A dogclubos pasi árulja.-dogclub.hu ott leled az elérhetőséget.Én pesti vagyok azért tudom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!