|
|
|
|
 |
nettomazsola
2009-06-05 20:23:57
|
885
|
| ha lesz a közeledben kutya-macskakiallitas akkor menj el es mindenböl kaphatsz probacsomagot. többet is ... |
|
 |
Töti77
2009-06-05 20:00:24
|
883
|
| Nem tudom Németországban mi a helyzet, de itt lehet kimérve is kapni száraz tápot. Persze nem a nagy üzletekben, hanem a kis boltokban. Olyan keveset adnak, amennnyit szeretnél, sőt, ha viszem a kutyámat, még meg is kostolhatja őket. Szerintem nézz körül, hogy nálatok vannak-e ilyen boltok. |
|
A hozzászólás:
 |
Lolamoon
2009-06-05 17:35:32
|
882
|
| Köszönöm a válaszokat! Én Németországban élek! A macskatápban a legkisebb kiszerelés a 400 g. Így nem kell kilókat vennem! :) |
|
Előzmény:
 |
briogit
2009-06-05 14:08:16
|
881
|
Szia! Nézd meg ezt az oldalt. http://www.farmina.it/ink/farmina.asp?pg=prodotti&linea=Cimiao Én most ezzel etetek. A dogclubos pasi árulja.-dogclub.hu ott leled az elérhetőséget.Én pesti vagyok azért tudom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|