Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-05 20:51:37 420

"Furcsa", finoman szólva :-)

 

A neten egész komoly anyag van, hogyan lehet megállapítani, hogy orosz kék-e.

 

Végül is, olyan mindegy, szép macsek.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-05 16:43:01 419
Az első linken - amennyire ismerem a macskafajtákat - szerintem sem orosz kék van. A második link kép helyett mindenféle furcsa oldalakra dobál. A többit nem néztem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!