Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2009-06-05 17:35:32 882
Köszönöm a válaszokat! Én Németországban élek! A macskatápban a legkisebb kiszerelés a 400 g. Így nem kell kilókat vennem! :)
A hozzászólás:
briogit Creative Commons License 2009-06-05 14:08:16 881
Szia!
Nézd meg ezt az oldalt.
http://www.farmina.it/ink/farmina.asp?pg=prodotti&linea=Cimiao
Én most ezzel etetek.
A dogclubos pasi árulja.-dogclub.hu ott leled az elérhetőséget.Én pesti vagyok azért tudom.
Előzmény:
Lolamoon Creative Commons License 2009-06-05 11:31:11 877
Szia!

Köszönöm a választ. A macskámat royal canin kitten táppal etetem, egyszerűen imádja, de amiket olvastam róla, inkább váltani szeretnék valami "egészségesebbre". A baj a macsival annyi, hogy a száraz tápon kívül nem hajlandó megenni semmi mást jóformán. Régebben megvettem neki mindenféle konzervet meg alutasakost, hátha valami mást is elfogad. A változatosság kedvéért havonta egy felet hajlandó meg is enni belőlük. A házikosztot sem eszi meg, pedig bármit ehetne. A főtt csirke még úgy ahogy néhanap elfogy, sütve már hozzá sem nyúl. Pedig tényleg bármit ehetne. A múltkor vagdalthúst ettünk. A macska árgus szemekkel figyelt. Gondoltuk, biztos kér belőle. Adtunk neki. Hozzá sem nyúlt. Poénból megjegyeztem a páromnak, hogy lehet, a majonéz kell neki és odatartottam a macska orra alá. Ő meg jóízűen befalatozta. Tehát a majonézt is szereti, de azzal mégsem etethetem. Meg a tejszínhabot. Minden más tejtermék kilőve. Még az illatuktól is kimegy a szobából.
Szóval egy ilyen válogatós ciccnek keresek tápot, ami nem tartalmaz túl sok "egészségtelen" összetevőt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!