|
|
|
|
 |
secperc
2009-06-05 13:59:33
|
880
|
Nem tudom hol laksz?
Ha Pesten akkor menj el a Fresnapfba, ott van a legnagyobb választék. Szisztematikusan vásárolj - egyszerre legalább 3 félét, hogy ne kelljen sokszor menni, de mindig a legkisebb kiszerelést vedd.
1 kg azt hiszem a legkisebb mindenből - a kutyáknál legalább is.
Én is igy csináltam annak idején, és irtam a listát, hogy mit próbáltam már ki és még mit nem. Nagyon macerás volt, mire rájöttem, hogy hagyni kell az egészet a csudába, és azóta főzök. Legalább nem kell idegeskednem, hogy megkap-e mindent, ami a fejlődéséhez kell vagy sem:-(((
Most már túl vagyok rajta 17 hónapos a lelkem, és már mindent tudunk egymásról:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Lolamoon
2009-06-05 13:16:42
|
879
|
Szia!
Akkor nincs más hátra, kipróbálunk több félét! |
|
Előzmény:
 |
secperc
2009-06-05 13:07:06
|
878
|
Szia!
Látom Te is járod a hadak útját, mint én a kutyámmal, csak forditottan. Szerintem bizd rá magad a cicára, ő tudja mi a jó neki. Ha ilyen válkogatós és csak száraz tápot eszik, akkor nincs más hátra, mint előre, kipróbálni az összes tápot szépen sorban - de csak a káros anyagoktól menteseket - és amelyiket a legszivesebben eszi, azt megtartani. Ne felejtsd el felirni, hogy mi az, ami már kipróbáltál, mert annyi van, nehogy még egyszer belefuss ugyanabba:-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|