Keresés

Részletes keresés

secperc Creative Commons License 2009-06-05 13:59:33 880

Nem tudom hol laksz?

Ha Pesten akkor menj el a Fresnapfba, ott van a legnagyobb választék. Szisztematikusan vásárolj  - egyszerre legalább 3 félét, hogy ne kelljen sokszor menni, de mindig a legkisebb kiszerelést vedd.

1 kg azt hiszem a legkisebb mindenből - a kutyáknál legalább is.

Én is igy csináltam annak idején, és irtam a listát, hogy mit próbáltam már ki és még mit nem. Nagyon macerás volt, mire rájöttem, hogy hagyni kell az egészet a csudába, és azóta főzök. Legalább nem kell idegeskednem, hogy megkap-e mindent, ami a fejlődéséhez kell vagy sem:-(((

Most már túl vagyok rajta 17 hónapos a lelkem, és már mindent tudunk egymásról:-)

A hozzászólás:
Lolamoon Creative Commons License 2009-06-05 13:16:42 879
Szia!

Akkor nincs más hátra, kipróbálunk több félét!
Előzmény:
secperc Creative Commons License 2009-06-05 13:07:06 878

Szia!

 

Látom Te is járod a hadak útját, mint én a kutyámmal, csak forditottan. Szerintem bizd rá magad a cicára, ő tudja mi a jó neki. Ha ilyen válkogatós és csak száraz tápot eszik, akkor nincs más hátra, mint előre, kipróbálni az összes tápot szépen sorban - de csak a káros anyagoktól menteseket - és amelyiket a legszivesebben eszi, azt megtartani. Ne felejtsd el felirni, hogy mi az, ami már kipróbáltál, mert annyi van, nehogy még egyszer belefuss ugyanabba:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!