|
|
|
|
 |
Lolamoon
2009-06-05 13:16:42
|
879
|
Szia!
Akkor nincs más hátra, kipróbálunk több félét! |
|
A hozzászólás:
 |
secperc
2009-06-05 13:07:06
|
878
|
Szia!
Látom Te is járod a hadak útját, mint én a kutyámmal, csak forditottan. Szerintem bizd rá magad a cicára, ő tudja mi a jó neki. Ha ilyen válkogatós és csak száraz tápot eszik, akkor nincs más hátra, mint előre, kipróbálni az összes tápot szépen sorban - de csak a káros anyagoktól menteseket - és amelyiket a legszivesebben eszi, azt megtartani. Ne felejtsd el felirni, hogy mi az, ami már kipróbáltál, mert annyi van, nehogy még egyszer belefuss ugyanabba:-( |
|
Előzmény:
 |
Lolamoon
2009-06-05 11:31:11
|
877
|
Szia!
Köszönöm a választ. A macskámat royal canin kitten táppal etetem, egyszerűen imádja, de amiket olvastam róla, inkább váltani szeretnék valami "egészségesebbre". A baj a macsival annyi, hogy a száraz tápon kívül nem hajlandó megenni semmi mást jóformán. Régebben megvettem neki mindenféle konzervet meg alutasakost, hátha valami mást is elfogad. A változatosság kedvéért havonta egy felet hajlandó meg is enni belőlük. A házikosztot sem eszi meg, pedig bármit ehetne. A főtt csirke még úgy ahogy néhanap elfogy, sütve már hozzá sem nyúl. Pedig tényleg bármit ehetne. A múltkor vagdalthúst ettünk. A macska árgus szemekkel figyelt. Gondoltuk, biztos kér belőle. Adtunk neki. Hozzá sem nyúlt. Poénból megjegyeztem a páromnak, hogy lehet, a majonéz kell neki és odatartottam a macska orra alá. Ő meg jóízűen befalatozta. Tehát a majonézt is szereti, de azzal mégsem etethetem. Meg a tejszínhabot. Minden más tejtermék kilőve. Még az illatuktól is kimegy a szobából. Szóval egy ilyen válogatós ciccnek keresek tápot, ami nem tartalmaz túl sok "egészségtelen" összetevőt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|