Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-05 10:29:42 414
Jaj, Piss, elképzeltem.... :-))))
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-06-05 08:59:16 412
Tegnap volt sikerélményem is a macskával. Megtanítottam neki, mire jó az alom. Megvártam amíg odatojik valahová (most kivételesen kint a kertben, mert nem engedtem be). A termést rádobtam az alom tetejére. A macs ment nagy magabiztossággal, hogy a szokása szerint belefeküdjön és elnyúljon az alomban. Nem is vette észre, hogy beleraktam az "ajándékát". Belefeküdt, egyszer csak látom ám, hogy nagy szimatolásba kezd maga körül. :D Mikor észrevette a szag okát, rögtön fölpattant és nagy kaparászásba kezdett. Pár perc múlva mikor megnéztem, egy nagy pisifolt is volt az alomban, ő pedig olyan távol ült az edénytől, amennyire csak el tudott tőle menni. Aztán párszor még előkotortam a virslijét, ő meg rögtön ment és szorgalmasan temetgette vissza. Ezt bevallom egy kicsit bosszúból csináltam, na és persze nevelő célzattal, hogy lássa, milyen az, ha állandóan a "lakásába" rakják a bűzös csomagot.
Azt hiszem végre leesett neki, hogy mire való az alom. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!