Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-06-05 08:48:28 411
Ez a kismacska már egy kilós? Nem néz ki annyinak!
A hozzászólás:
yoda45 Creative Commons License 2009-06-05 05:56:02 410
Én is annyira, de annyira utálom!!!!!! Mert csak egy kiló!:)
Előzmény:
Random666 Creative Commons License 2009-06-05 01:36:43 409
Utálom a macskámat, 8 kiló tömör szeretet. Tolja azt a szőrös pofáját, az almot használja, nem is beteges, már a vezetékeket se rágja szét.
Hát lehet az ilyet szeretni? Azt hiszem, kénytelen leszek lecserélni egy SÜN-re.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!