|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-06-05 08:48:28
|
411
|
| Ez a kismacska már egy kilós? Nem néz ki annyinak! |
|
A hozzászólás:
 |
yoda45
2009-06-05 05:56:02
|
410
|
Én is annyira, de annyira utálom!!!!!! Mert csak egy kiló!:) |
|
Előzmény:
 |
Random666
2009-06-05 01:36:43
|
409
|
Utálom a macskámat, 8 kiló tömör szeretet. Tolja azt a szőrös pofáját, az almot használja, nem is beteges, már a vezetékeket se rágja szét. Hát lehet az ilyet szeretni? Azt hiszem, kénytelen leszek lecserélni egy SÜN-re. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|