Keresés

Részletes keresés

yoda45 Creative Commons License 2009-06-05 05:56:02 410
Én is annyira, de annyira utálom!!!!!! Mert csak egy kiló!:)
A hozzászólás:
Random666 Creative Commons License 2009-06-05 01:36:43 409
Utálom a macskámat, 8 kiló tömör szeretet. Tolja azt a szőrös pofáját, az almot használja, nem is beteges, már a vezetékeket se rágja szét.
Hát lehet az ilyet szeretni? Azt hiszem, kénytelen leszek lecserélni egy SÜN-re.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!